Hologramlar

Anasayfa » Folyolar » Hologramlar

Özellikler

  • Birinci sınıf parlaklıkta görsel 3 boyutlu hologram efekti
  • Birincil ve ikincil ambalajların dekorasyonu
  • Kağıt ambalajlar, daralan kılıflar, ayrıca kağıt ve PET etiketler
  • Tüm LUXOR® renkleri artı şeffaf veya metalik
  • Yuvarlak, köşeli, gözyaşı damlası vb. Dahil olmak üzere serbest şekil seçimi.
  • Tek resimli dekorasyon

Dünya değişiyor, pazarlar daha hızlı hareket ediyor ancak bir şey kaldı: Sıcak baskı, grafik endüstrisinde birinci sınıf yüzey dekorasyonu için lider çözümdür.  Başka hiçbir transfer sonlandırma işlemi, pürüzlü yüzeylerin ve dokunsal tasarımların olağanüstü parlaklık ve dayanıklılıkla işlenmesi gibi en katı gereksinimleri karşılamaz.

Benzersiz sıcak damgalama çözümlerimizle, neredeyse sınırsız tasarım olanakları, çok çeşitli renkler ve maksimum müşteri çekiciliğiyle dokunsal efektler elde edersiniz.  Uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde, çok çeşitli alt tabakaların iyileştirilmesini hassas, dayanıklı ve yüksek kalitede mümkün kılan transfer teknolojimize güveniyoruz.  Boş veya baskılı kartonlar ve kağıtlar ve hatta lamine veya diğer zor yüzeyler, yeni sıcak damgalama kalitelerimizle çok ekonomik ve daha kolay bir şekilde dekore edilebilir.

Nefes kesici 3D efektler arayışınız sona erdi: KURZ TRUSTSEAL® ambalajınıza saf sihir getiriyor.  Başkalarının size söylediklerine rağmen, başka hiçbir bitirme işlemi, sıcak damgalama ile TRUSTSEAL® kadar büyüleyici bir ışık ve renk oyununu gerçekleştiremez.  Şaşırtıcı hologramlarımız grafik endüstrisi için çığır açan bir yeniliktir: ambalajlama, etiketler ve benzer ürünler 2D yüzeyde daha derin ve doğaüstü 3D efektiyle parlar.  Harika ekstra: Benzersiz TRUSTSEAL® tasarımlarımız, kurcalamaya karşı korumalı güvenlik etiketi olarak ürün ve marka koruması için en uygun olanıdır.