Hakkımızda

Anasayfa » Kurumsal » Hakkımızda
GENEL BAKIŞ

Intercom-Kurz

Sıcak ve soğuk baskı hizmetleri.

1882 yılında Leonard Kurz altını döverek inceltip kitap ciltlerinin süslemesinde kullanmıştır ve ilk fabrikasını Almanya’nın Fürth şehrinde kurmuştur. 1920’li yıllara gelindiğinde Leonard Kurz sıcak baskı folyolarının kullanım alanını genişletmiştir. Kurz geliştirdiği bu teknoloji sayesinde ürünlerini tüm dünya ülkelerine tanıtmış ve hizmet ağını genişletmiştir.

Türkiye’deki temsilciliği içinse Intercom firmasını tercih etmiştir. Bizler Intercom olarak 1994 yılından bu yana Kurz temsilciliğini en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. INTERCOM-KURZ kurulduğu günden bu yana, kaliteyi ön planda tutarak müşteri memnuniyeti anlayışı ile, çalıştığı firmalara rakip olmadan ve prensiplerinden taviz vermeden, birden fazla sektöre SICAK BASKI ve SOĞUK BASKI‘da hizmet vermeye devam etmektedir. İş ortağımız olan KURZ’un üretimini yapmış olduğu tüm ürünlerin satışını yapmaktayız.

Profesyonel satış ve pazarlama ekibimiz ile tüm sektörel portföylerimizi müşterilerimizin güncel ve gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlarına yönelik her geçen gün daha fazla genişletmekteyiz. Sektörlere ve kullanım amacına göre 6,5 mm’den 1830 mm’e kadar kesim/sarım yapmaktayız. Aynı zamanda makine ve diğer tüm sıcak baskı ekipmanlarının satışı ile de müşterilerimize destek vermekteyiz, ayrıca teknik ekibimiz ile beraber satış sonrasında da müşterilerimize gerekli tüm desteği sağlamaktayız. Türkiye’de ve dünyada birçok sektörde ürünlerimiz yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Her yıl yeni bir umuttur. Umutlarınızın gerçeğe dönüşmesi dileklerimizle.

ÖZET

Rakamlarla Biz

0 Başlangıç
0mm Min. Sarım
0mm Maks. Sarım