Hologramlar

Hologramlar

Markalar İçin: Dekoratif Koruma & İşlevsellik

40 yılı aşkın süredir güvenlik elemanları sektöründe lider olan KURZ, dekorasyon, güvenlik, işlev ve etkileşimi birleştirmenin öncüsüdür. İnovasyon uzmanlarımızın birleştirilmiş uzmanlığını kullanın:

  • Ürün artı marka koruması için TRUSTCONCEPT® ve SCRIBOS
  • Özelleştirilmiş dijital ürün ve hizmetler için KURZ DIGITAL
  • OVD Kinegram – devlet belgelerinin korunması için dünyanın önde gelen güvenlik çözümleri sağlayıcılarından biri

Kendiniz ve müşterileriniz için katma değer yaratın, örn. tescilli teknolojiler kullanan benzersiz optik marka koruma çözümleri ile. Veya OVD’ler, logolar veya seri numaraları gibi görsel öğeleri akıllı telefon aracılığıyla ürün doğrulama, takip ve takip veya sadakat programları gibi dijital işlevlerle birleştirin. İşletmeniz için akıllı çözümler bulalım!

TRUSTCONCEPT® – İletişim yazılımı

Dijital dünya için anahtarınız

Yazılımla birleştirilmiş bir optik güvenlik özelliği (optik değişken cihaz), işte TRUSTCONCEPT®. Marka koruması ve iletişimi için TRUSTSEAL® folyo teknolojilerimizi ve TRUSTCODE® yazılım çözümlerimizi çekici ve eksiksiz paketler halinde birleştiriyoruz. Görsel efektleri bilgi teknolojisine bağlamak, markalaşma ve pazar analizi için yeni fırsatlar açar – siz ve müşterileriniz için gerçek katma değer. Marka koruması her zamankinden daha önemli hale geliyor. Lider bir marka güvenliği sağlayıcısı olarak, size akıllı telefon üzerinden tanımlama için hızlı ve kolay bir yol sunuyoruz.

TRUSTCODE® Identification

LEONHARD KURZ, KURZ Digital Solutions ile birlikte marka koruması ve ürün tanımlama için hızlı ve basit bir çözüm geliştirdi: TRUSTCODE®.

Eşsiz şifreli QR kodları ve serileştirme dahil olmak üzere en son gelişmiş güvenlik özelliklerinden birini seçin. Ek olarak, gelişmiş TRUSTSEAL® Protect optik güvenlik özelliklerinden birini seçin.

KURZ size seçenek sunuyor.

Gelir Koruma için Modüler Çözümler

Vergi pulları geliri güvence altına alır, ürünleri korur ve tüketicinin özel tüketime tabi mallara olan güvenini artırır. KURZ’un gelir korumasına yönelik modüler çözümleri ayrıca vergi makamlarına ve güvenlik basım şirketlerine çok çeşitli katma değer seçenekleri sunar.

Vergi pullarının sanal dünyaya bağlanması, aşağıdakiler gibi ek, değerli işlevler sağlar:

  • Takip ve İzleme
  • Doğrulama
  • Kod kontrolleri
  • Eğitim programları
  • ve daha fazlası

OVD Kinegram ile Belge Güvenliği

KURZ’un İsviçre’deki yan kuruluşu ve güvenlik folyoları için KINEGRAM® optik teknolojisinin mucidi OVD Kinegram, pasaportlar veya kimlik kartları gibi devlet tarafından verilen belgeleri korumak için yüksek güvenlikli folyo cihazları tedarikinde dünya lideridir. 30 yılı aşkın bir süredir sektörün şampiyonu olan OVD Kinegram’ın en son yenilikleri, dijital ve fiziksel güvenlik teknolojilerinin benzersiz entegrasyonunun yanı sıra akıllı telefon tabanlı dijital belge doğrulamaya odaklanıyor.