Termotransfer

Termotransfer

Kurumsal renginizde termal transfer folyoları.
Herkes siyah yapabilir. Renkli baskı dikkat çeker.

Bu yüzden KURZ markanızı renklendirmiştir®. Yıllar boyunca sizin için sabit tutulabilecek çok özel renk karışımları içerse bile, size özel kurumsal renginizde termal transfer mürekkep şeritleri geliştireceğiz. color your brand® ile KURZ bir açıklama yapıyor – özel kurumsal renklerde termal transfer folyoları üretmeye gelince, KURZ öncülük ediyor. Teknolojimiz, pazardaki varlığınızı artırmanıza yardımcı olur. Kurumsal renklerde etiket ve barkodlar, ürünlerinizi daha da benzersiz kılar.

TTR Unique VEROSPEC®

TTR Unique VEROSPEC®, yalnızca uygun okuyucu ile mekanik olarak doğrulanabilen özel bir kaplamaya dayalıdır. Etiketin baskısında “parmak izi” tek seferde ve ekstra çaba sarf edilmeden uygulanır. TTR Unique VEROSPEC®, etkin ürün koruması için en önemli hizmetleri verimli işleme ile tek bir yenilikçi termotransfer çözümünde birleştirir.

  • Ürün kimliğiniz çok verimli bir şekilde gizlenmiştir
  • Kimliğiniz benzersizdir ve sahteciliğe karşı korumalıdır
  • Güvenlik özelliğiniz makine tarafından okunabilir
  • Kimliğiniz mahkemede kullanılabilir

Termal transfer folyoları ile ürün güvenliği

Etiketlerdeki kurumsal renk, ürün korsanlığına karşı koruma sağlar

Kurumsal renklerinizdeki etiketler ve barkodlar, şirketinizin tam olarak bilinen tonunda termal transfer mürekkep şeritleri oluşturamayacakları için dolandırıcıların hayatını zorlaştırır. Bu, color your brand®’ın ürünlerinizi daha güvenli hale getirdiği anlamına gelir. Depo personeliniz, distribütörleriniz ve müşterileriniz, bir ürünün orijinal olduğunu ancak etiket ve barkod sizin kurumsal renginizde basıldığında anlar. Renk imzası, ürün etiketlerinizi bir kalite mührüne dönüştürür.

Özel işleriniz için TTR by KURZ’u kullanın!

Karmaşık bir baskı işine çözüm arıyorsanız, bizi arayın! Geliştirme departmanımız sizinle yeni bir çığır açmaktan mutluluk duyar.

Projenizi dört gözle bekliyoruz.