Kozmetik

Kozmetik

Giyinme zamanı. Müşterilerin bir ürünün içeriği kadar ambalajına da dikkat ettiği bilinmektedir. Ve çekici bir ambalaj tasarımı, şirketlere rekabette açık bir avantaj sağlar. Gümüş veya altın gibi klasik metal tonları, modaya uygun renkler, pigmentli veya kırınımlı dekorlar, parlak veya mat – maskaralarınızı, ruj tüplerinizi, krem kavanozlarınızı, şişelerinizi ve diğer birçok plastik ambalajınızı dekorasyon seçeneklerimizle süsleyin.

 • Damgalama teknolojisi ile mükemmel sonlandırma
 • Parlak bir görünüm için renk kavramları ve efektleri
 • Kapsamlı olanaklar – metal tonlarından pigment dekorasyonlarına
 • Özel gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyarlanmış

Gereksinimlerinize Göre Sonlandırma – KURZ’dan Damgalama Dekorasyonları

Satın alma kararları özellikle kozmetik sektöründe son derece duygusaldır. Bu yüzden güzellik ürünlerinin verdiği his ve görünüm çok önemlidir. Her sezon yeni trend renkler ve efektler karşımıza çıkıyor. Bu trendlere ayak uydurmak için hızlı yanıt verebilecek bir ortağa ihtiyacınız var. Bunun için buradayız – küçük özel seriler için bile. Dekorasyonlarımız kozmetik endüstrisinin gereksinimlerine yöneliktir ve ilgili dayanıklılık testlerinde mükemmel değerler elde eder. Kendin için gör!

KURZ’dan kozmetik ürünleri için damga kaplama:

KURZ’dan Kozmetik için Damga Son İşlemi:

 • Kapsamlı ve sürekli büyüyen renk portföyü veya kendi isteklerinize göre uyarlanmış
 • Çok çeşitli yüzeyler ve şekiller için uygundur
 • Tek bir adımda esnek renk değişiklikleri ve birden çok dekorasyon

Daha Parlak. Daha çekici. Daha Sürdürülebilir – LUXOR®/ALUFIN® STV

Yeni efektler. Daha fazla tasarım özgürlüğü. POS’ta önemli tutarlılık ve çekicilik: LUXOR®/ALUFIN® STV, borularda etkileyici tasarım olanakları sağlar ve aynı zamanda ürün dayanıklılığını artırır. Çığır açan bir özellik, STV’nin üzerine yazmayı mümkün kılmasıdır. Bu, iki cilalı ürünlerin geliştirilebileceği anlamına gelir – çok renkli kaplama metal efektleri veya hatta mükemmel 360° dekorasyon için yaratıcı kapsam.

Etkileyici. Dayanıklı. Büyüleyici – LUXOR®/ALUFIN® SPP

Kozmetik ve güzellik birbirine sıkı sıkıya bağlı bir ikili. Görünümümüzü daha çekici yapan ürünlerin kendileri de iyi görünmelidir: LUXOR®/ALUFIN® SPP, maskara ve diğer polipropilen kavanozlar gibi kozmetik ürünlerinizin görsel etkisinde devrim yaratır. Bir marka sahibi ve işleyici olarak size ürün kalitesi ve ürün hayranlığı açısından yeni yollar açan birçok uygulama için bir çözüm.

 • Uzun hizmet ömrü için yüksek direnç
 • Neredeyse sınırsız tasarım olanakları
 • Çekici tasarım kreasyonları için geniş renk yelpazesi
 • Müşterileri kazanmak için POS’ta öne çıkmak

Baştan sona göz alıcı

LUMAFIN® ve LIGHT LINE® ürün serileri ile özellikle rimel kapları gibi plastik ürünleri gerçekten dikkat çekici hale getiren çarpıcı efektler elde edilebilir.

LEONHARD KURZ’dan LUMAFIN®

Ürünler, büyük derinlik ve ışıltılı efektlere sahip çok çeşitli yarı saydam renklerde mevcuttur. Görsel etki, arka plan rengiyle etkileşimle daha da geliştirilmiştir. LUMAFIN® kabartmalı baskılı motiflere benzersiz bir görünüm kazandırılmıştır. Ürünler sadece parlak ve şeffaf ışıltılı değil, aynı zamanda çeşitli renklerde de mevcuttur.

LIGHT LINE® by LEONHARD KURZ

LIGHT LINE® serisi, gelen IŞIĞI kıran ve onu spektral renklerine bölen holografik yapılara dayanır. Kesintisiz holografik tasarımlardan oluşan kapsamlı ürün portföyü sayesinde, bireysel tasarım olasılıklarında neredeyse hiçbir sınır yoktur. Bunlar, kareler, daireler veya üçgenler gibi geometrik şekillerden çeşitli çizgi şekillerine, noktalara, dalgalara veya bunların kombinasyonlarına, tam yüzeyli, kesinlikle kusursuz bir şekle kadar değişir. “gökkuşağı” etkisi.

Devrim Yaratan Cam ve Tüp Dekorasyonu: ISIMAT inLine FOILING®

Cam ve plastik kaplara metalik süslemeler uygulamak için çığır açan: inLINE FOILING® yan kuruluşumuz ISIMAT ile işbirliği içinde geliştirildi ve patenti alındı. Bu, kozmetik ve içecek endüstrisinde cam, plastik ve alüminyum için yeni ve nefes kesici fırsatlar yaratıyor.

 

Yenilikçi inLINE FOILING® ile kozmetik ürünleriniz, olağanüstü metalik süslemelerle kolayca, hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde ve sadece düşük basınçla ve ısısız olarak bitirilebilir. Bu teknoloji, tüp dekorasyon için T serimizde ve ayrıca I serimizde kullanılabilir. Ayrıca makinelerimizde kaynak tasarrufu sağlayan LED teknolojisi kullanma seçeneği de bulunmaktadır.

Parlak ve Göz Alıcı: KURZ’dan Kozmetik Kutuları

 

Kozmetik ambalajlarınızın diğerlerinden farklı olmasını sağlayın: KURZ’dan altın, gümüş veya diğer renklerde metalize sıcak damgalama dekorasyonu. Sıcak damgalama sektöründe uzun süredir uzman bir ortak olarak LUXOR®/ALUFIN®, LIGHT LINE®, COLORIT® ve TRUSTSEAL® ile, işlemciler ve tasarımcılar için arzulanan hiçbir şeyi bırakmayan kapsamlı tasarım aralıkları sunuyoruz.

Pratik olarak sınırsız sayıda uygulamadan yararlanabilirsiniz!